Telefon
WhatsApp
Oto Çekici
Oto Çekici

Oto Çekici

  • Tarih:  2021 Aralık 03, 10:08

Şahin Oto Kurtarma 10 yılı aşkın süredir Muğla Marmaris'de oto çekicilik ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Sahip olduğu tam teşekküllü araçlarıyla hasarlı araçları, otomatik şanzumana sahip araçları özel aparatlarla hiçbir zarar vermeden çekici ve kurtarma falliyeti vermektedir. Kayar kasalı araçlar ve özel aparatlar sayesinde otomatik vitesli, hasarlı ve kazalı araçlar hiç zarar görmeden gidecekleri yere taşınabilmektedir.

Son model çekiciler ile her türlü araçların kutarma ve şehirler arası çekici hizmetini özenle ve güvenle vermektedir. Ağırlıklı olarak Marmaris, Datça Palamutbükü , Söğüt, Bozburun, Selimiye, Turgut, Orhaniye , Hisarönü , Turunç, İçmeler, Karacasöğüt, Çamlı, Çetibeli bölgelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Şahin Oto Kurtarma 7/24 Hizmet vermekte olup, kaza veya arıza durumlarında bir telefon kadar sizlere yakındır. Uzman iletişim ekibimiz hemen sizlere gerekli desteği sağlayıp çekici ekibimizi konumuza yönlendirecektir.

Oto çekici fiyatları gidilecek mesafeye göre değişiklik göstermekte olup Şahin Oto Kurtarma uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir.